Telepath (0)us (0)
fr (0)
cn (0)
pt (0)
br (0)
kr (0)
ru (0)
gb (0)
Gratuit
Télécharger

Telepath

us cn pt br kr ru gb

Par VIRASOFT YAZILIM TICARET ANONIM SIRKETI

KONSÜLTASYONLAR ARTIK CEBINIZDE
Virasoft tarafından geliştirilen TelePath Mobile uygulaması cam biyopsilerinizi telefonunuza aktarmanızı, şüphe duyduğunuz alanları istediğiniz uzman ile paylaşmanızı, slaytları ileri konsültasyon için kaydetmenizi ve uzaktan vaka incelemenizi sağlar.

CAM SLAYTLARINIZI DIJITALLEŞTIRIN
Akıllı telefonunuzla dijitalleştirdiğiniz cam slaytları artık kolayca konsülte edebilirsiniz. Bunun için uygulamamıza özel tasarlanmış, tüm akıllı telefon modelleri ile uyumlu aparatımız VIMO aracılığıyla TelePath Mobile uygulamasına katılmanız yeterli.

VIMO
Uygulamamız, VIMO (Virasoft Mobil Aparat) ile kullanılmaktadır. VIMO, tüm mikroskop mercekleri ve tüm telefon modelleriyle uyumlu tasarlandığından kolay bir şekilde mikroskoba bağlanır ve telefonun mikroskop ile senkronize çalışmasını sağlar.VIMOyu mikroskobunuza kolaylıkla bağlayabilirsiniz.

VAKALARINIZA ANOTASYON EKLEYIN
Anotasyon eklediğiniz vakalarınızı eğitim materyali olarak kullanabilirsiniz. Konsültasyon içerisinde dikkat çekmek istenilen alanlar anote edilerek vurgulanır. Anote edilen kısımlar üzerinden konsültasyon gerçekleştirilir. Anote edilen kısıma görsel üzerinde not eklenebilir. Virasoft patolojik ‘‘Know How’’ ile İTÜ mühendisliğini bir araya getirerek patoloji alanında inovasyonu hedeflemektedir.

TELEPATH MOBIL ILE SINIRLARI KALDIRIN
TelePath Mobil uygulaması konsültasyon için gerekli olan fiziksel süreçleri ortadan kaldırır. Telepatoloji alanındaki inovatif uygulamamız kayıtlı verilerin paylaşımı sırasında Sağlık Bakanlığı Bilgi Güvenliği Mevzuatı’na uymaktadır. Sağlık Bakanlığı Bilgi Güvenliği Politikaları 28/02/2014 tarihli ve 5181.1272 sayılı onayı ile yayınlanan Bilgi Güvenliği Mevzuatı’na uygun çalışan sistemimiz ile güvendesiniz.

VAKA PAYLAŞMININ EN GÜVENILIR VE KOLAY YOLU
Paylaşım yöntemi için kullanılan mail, transfer ve günlük kullanılan mesajlaşma uygulamaları görselleri sıkıştırarak görüntü kaybına neden olmaktadır. TelePath Mobil uygulaması kayıpsız görüntü aktarımı gerçekleştirmektedir. Dijital görüntülerde mikroskobun ışıklık ve kontrast değerleri, aktarımda değişiklik göstermektedir. TelePath Mobil uygulaması ışıklık seviyesini mikroskoba göre optimize etmektedir.

FROZEN IÇIN EN EFEKTIF KONSÜLTASYON SEÇIMINIZI YAPIN
TelePath Mobil uygulaması uzman ekiplerin yönlendirilmesiyle geliştirilmiş İstanbul Teknik Üniversitesi katkılarıyla gerçekleştirilmiş bir projedir. Uygulama, ameliyat sırasında alınan frozen işleminin her an her yerden konsültasyonunu gerçekleştirmenizi sağlar.

HER YERDE HER SAATTE VAKALARINIZI INCELEYIN
Telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan her an her yerde vaka incelemesi yapabilirsiniz. TelePath Mobil uygulaması ile kaydedilen her vakaya erişim sağlayabilirsiniz. TelePath Mobil her vaka görüntüsünü yüksek çözünürlükte kayıt eder, bu sayede aktarım sırasında veri kaybı yaşanmaz.

UZMANLAR ARASI ILETIŞIMIN EN KOLAY YOLU OLAN TELEPATH MOBIL BIR MOBIL UYGULAMADAN DAHA FAZLASI
TelePath Mobil uygulamasının aldığı dijital görüntü, dijital kameralı mikroskopların aldığı görüntüden %30 oranda daha büyüktür. Bu sayede cam slayt görüntülerini daha bir şekilde inceleyebilmenize olanak sağlar.

Notes de version

09/02/2018 | Version : 1.0 | Taille : 49,3 MB


Captures d'écran iPhone / iPod :

Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod

Catégorie

Enseignement , Médecine


Appareils pris en charge : iPod Touch 6th Gen , , iPhone SE , , , iPhone 7 Plus , iPhone 7 , iPhone 6s Plus , iPhone 6s , iPhone6 Plus , iPhone6 , iPhone 5S , iPhone 5 , iPhone 5C , iPad Pro , iPad Pro Cel , iPad Pro 97 , iPad Pro 97 Cel , iPad Mini Retina , iPad Mini Retina Cel , iPad Mini 4 , iPad Mini 4 Cel , iPad Mini 3 , iPad Mini 3 Cel , iPad 4th Gen , iPad 4th Gen 4G , iPad Air , iPad Air Cel , iPad Air 2 , iPad Air 2 Cel , iPad 7.4 , iPad 7.3 , iPad 7.2 , iPad 7.1 , iPad 6.12 , iPad 6.11


À découvrir

Mahjong 2
Mahjong 2

Prix : Gratuit

Avertinoo
Avertinoo

Prix : 5,99 €

Pirates !
Pirates !

Prix : Gratuit

Slide3 Patrick
Slide3 Patrick

Prix : Gratuit

Shooter ►
Shooter ►

Prix : GratuitApplications iPhone et iPad

Jeux iPhone et iPad

Applications Mac OS X

Jeux Mac OS X

Retour en haut

   Follow @FormidApps