Hullobook (0)us (0)
fr (0)
jp (0)
cn (0)
es (0)
pt (0)
br (0)
mx (0)
de (0)
kr (0)
it (0)
se (0)
ru (0)
nl (0)
gb (0)
Gratuit
Télécharger

Hullobook

us jp cn es pt br mx de kr it se ru nl gb

Par Talha Buyukakkaslar

30 karakterlik özet
En ucuz ve kaliteli foto baskı

HulloBook

Dijital dünyadaki fotoğraflarını ölümsüzleştir. Fotoğraflarını dakikalar içerisinde seç ve gönder! Ciltli, basılı kitabın kapına gelsin. Tarih ve konum işaretleri ile çok işlevsel. Fotoğraf kitabı yapmanın en ucuz, kaliteli ve mantıklı yolu.

◀Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ▶

HulloBook sizi yormadan fotoğraf kitabı oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Telefonundan favori fotoğraflarını seç, kalabalık bir aile fotoğrafının üzerine basılı tutarak birçok kopyasının basılmasını sağla... İnternet hızına göre yüklenen fotoğraflar artık üretim aşamasında. 3D Secure ile Güvenli alışveriş. Kredi kartına taksit imkanı.

Ürünlerimiz:

• HulloBook - Tarih ve konum işaretleri ile koparılabilir sayfaları sayesinde çok işlevsel 90 sayfalık fotoğraf kitabı. 16x11 cm (yaklaşık)

• Hullobook Square - Hullobook özelliklerine ek olarak Kare ya da Polaroid ölçüsünde instagram fotoğrafları için mükemmel bir kitap. 16x15 cm (yaklaşık)

• HulloBook Grande - 90 görsellik dev kitap. 21x16 cm (yaklaşık)


◆ Biz kimiz? ◆

HulloBook hizmet verdiği konuda siz değerli müşterilerinin faydası ve tasarrufu için uğraşır. Pahalı gözüken fotoğraf baskı hizmetini herkesin ulaşabileceği hale getirir.

Bize ulaşmak için hullo@hullobook.com
0850 225 2030

Görüşmek üzere!

Notes de version

12/02/2018 | Version : 1.0 | Taille : 38,9 MB


Captures d'écran iPhone / iPod :

Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod

Captures d'écran iPad :

Captures d écran iPad Captures d écran iPad Captures d écran iPad

Catégorie

Photo et vidéo , Shopping


Appareils pris en charge : iPod Touch 6th Gen , iPod Touch 5th Gen , , iPhone SE , , , iPhone 7 Plus , iPhone 7 , iPhone 6s Plus , iPhone 6s , iPhone6 Plus , iPhone6 , iPhone 5S , iPhone 5 , iPhone 5C , iPhone 4S , iPad 3rd Gen , iPad 3rd Gen 4G , iPad Pro , iPad Pro Cel , iPad Pro 97 , iPad Pro 97 Cel , iPad Mini Retina , iPad Mini Retina Cel , iPad Mini , iPad Mini 4 , iPad Mini 4G , iPad Mini 4 Cel , iPad Mini 3 , iPad Mini 3 Cel , iPad 4th Gen , iPad 4th Gen 4G , iPad Air , iPad Air Cel , iPad Air 2 , iPad Air 2 Cel , iPad 7.4 , iPad 7.3 , iPad 7.2 , iPad 7.1 , iPad 6.12 , iPad 6.11 , iPad 2 Wifi , iPad 2 3G


À découvrir

Animals ►
Animals ►

Prix : Gratuit

Mots Coupés
Mots Coupés

Prix : Gratuit

Cupcakes
Cupcakes

Prix : Gratuit

Wired
Wired

Prix : Gratuit

Bubble Blast Rescue 2
Bubble Blast Rescue 2

Prix : GratuitApplications iPhone et iPad

Jeux iPhone et iPad

Applications Mac OS X

Jeux Mac OS X

Retour en haut

   Follow @FormidApps