Bionluk (0)us (0)
fr (0)
jp (0)
cn (0)
es (0)
br (0)
kr (0)
se (0)
ru (0)
gb (0)
Gratuit
Télécharger

Bionluk

us jp cn es br kr se ru gb

Par Bionluk (BIONLUK BILGI TEKNOLOJILERI PAZARLAMA VE TICARET ANONIM SIRKETI)

Çağa Uygun İş Anlayışı
Bionluk olarak kuruluş amacımız, yetenekli ve tecrübeli freelance çalışanları doğrudan alıcıyla buluşturmak.

Teknolojinin ve internetin gelişmesiyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de değişen iş modeli ile artık kişiler evlerinden, stüdyolarından, kafelerden, kısacası istedikleri her yerden yeteneklerine ve uzmanlık alanlarına göre iş üretip, kazanç elde edebiliyorlar.

Biz de iş sunanları ve iş arayanları birbirleriyle buluşturacak kolay ve hızlı bir platform olan Bionluk’u hayata geçirerek, çağa uygun yeni trend iş arama ve üretme sürecine katkıda bulunuyoruz.

Fikirlerin İşe Dönüştüğü Yaratıcı Alanlar
Bionluk’ta video&animasyonlardan internet reklamcılığına, web tasarımından yazılıma, metin yazarlığından seslendirme ve dublaja, her türlü grafik tasarım işlerinden organizasyon planlamaya kadar birçok alanda iş üreten freelance çalışanların profillerinde, ürettikleri işlerle ilgili bilgiler mevcut.

Artık firmanız için yaptırmak istediğiniz animasyon video ya da içerik, tasarım ve yazılım adına yenilemek istediğiniz web siteniz için reklam ajanslarına yüklü miktarlarda para ödemenize gerek yok. Ya da basit bir santral seslendirmesi için ses ajanslarından size aylar sonra iş teslim etmelerini beklemek zorunda değilsiniz. Bionluk’ta yer alan uzmanlarla direkt iletişim kurarak, istediğiniz alanda hızlı, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.

Kendinizin ve Sevdiklerinizin Hayatını Renklendirin
Ana haber bülteni sunumu görüntüsüyle sevgilinize benzersiz bir jest yapmak, yetenekli karikatüristlere sevdiklerinizin karikatürünü çizdirip onlara en özel günlerinde eşsiz bir hediye vermenin ayrıcalığını yaşamak ya da partileriniz için özel kostümler tasarlatmak gibi orijinal fikirlerinizi Bionluk’taki konusunda uzman yaratıcı kişiler sayesinde hayata geçirebilirsiniz.

Notes de version

11/01/2018 | Version : 1.0.1 | Taille : 37,9 MB


Captures d'écran iPhone / iPod :

Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod Captures d écran iPhone / iPod

Captures d'écran iPad :

Captures d écran iPad

Catégorie

Économie et entreprise , Utilitaires


Appareils pris en charge : iPhone 5 , iPad 4th Gen , iPad 4th Gen 4G , iPhone 5C , iPhone 5S , iPad Air , iPad Air Cel , iPad Mini Retina , iPad Mini Retina Cel , iPhone6 , iPhone6 Plus , iPad Air 2 , iPad Air 2 Cel , iPad Mini 3 , iPad Mini 3 Cel , iPod Touch 6th Gen , iPhone 6s , iPhone 6s Plus , iPad Mini 4 , iPad Mini 4 Cel , iPad Pro , iPad Pro Cel , iPad Pro 97 , iPad Pro 97 Cel , iPhone SE , iPhone 7 , iPhone 7 Plus , iPad 6.11 , iPad 6.12 , iPad 7.1 , iPad 7.2 , iPad 7.3 , iPad 7.4 , , ,


Du même dev.

Wonderbox - Creative Cuisine Smart Delivery
Wonderbox - Creative Cuisine Smart Delivery

Prix : Gratuit
Plate-forme : iPhone/iPad
Par Bionluk
Superlancer
Superlancer

Prix : Gratuit
Plate-forme : iPhone/iPad
Par Bionluk

À découvrir

Juggle
Juggle

Prix : Gratuit

Fireman (Pompier)
Fireman (Pompier)

Prix : Gratuit

Echecs HD Free
Echecs HD Free

Prix : Gratuit

Animals ►
Animals ►

Prix : Gratuit

Bubble Blast Rescue (Full)
Bubble Blast Rescue (Full)

Prix : 1,09 €Applications iPhone et iPad

Jeux iPhone et iPad

Applications Mac OS X

Jeux Mac OS X

Retour en haut

   Follow @FormidApps